Strategia Rozwoju Gminy Obrazów

Rozmiar tekstu:

Szanowni Państwo,

W związku z rozpoczęciem prac nad opracowaniem Strategii Rozwoju Gminy Obrazów na lata 2015-2022, zwracam się do Państwa z prośbą o wypełnienie poniższej ankiety. Zebrane ankiety pozwolą ocenić jaki jest Państwa zdaniem potencjał rozwojowy oraz mocne i słabe strony naszej Gminy.

Badaniu podlegają trzy podstawowe obszary, tj.: gospodarka, środowisko oraz sprawy społeczne. Państwa opinia będzie stanowić cenne źródło informacji, szczególnie w odniesieniu do potrzeb mieszkańców. Zebrane za pomocą ankiet dane zostaną wykorzystane do wypracowania strategicznych kierunków rozwoju Gminy.

O wypełnienie ankiety prosimy wszystkich mieszkańców Gminy, przedsiębiorców prowadzących działalność oraz przedstawicieli organizacji społecznych działających na terenie Gminy.

Formularz ankiety DOC (87 KB)

Ankiety można składać u sołtysów, w siedzibie Urzędu Gminy w pokoju nr 13), a pobrane ze strony www.obrazow.pl w formie elektronicznej przesyłać na adres email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Termin złożenia wypełnionych ankiet mija 30 września 2015 roku.

Zapraszam Państwa do współpracy w wytyczaniu kierunków rozwoju naszej Gminy na najbliższe lata!

Wójt Gminy Obrazów
Krzysztof Tworek

 
2
lipca 2020 Imieniny obchodzą:
Jagoda, Urban, Otton
Interaktywny przewodnik Interaktywny przewodnikWirtualna wycieczkaPytania do wójtaDruki do pobraniaTwój dzielnicowyInformator SMSGeo System

Gościmy

Odwiedza nas 350 gości oraz 0 użytkowników.

11.gifamazonki.pngepuap1.pngesw.giflogo_fazka.jpglogo_lgd.jpgos.jpgsisms.jpgwrota-logo-big.jpg

Urząd Gminy Obrazów

27-641 Obrazów, Obrazów 84

Pokaż na mapie

 

Godziny urzędowania

poniedziałek - piatek: 7.30 - 15.30

 

 

Kontakt:

tel. (15) 836 51 62

fax. (15) 836 55 51

sekretariat@obrazow.pl