Szkolenie dla liderów

Rozmiar tekstu:

Serdecznie zapraszamy do udziału w szkoleniu dla liderów organizowanym w ramach programu pt. „Góry Świętokrzyskie naszą przyszłością”, które odbędzie się w dniach 10 – 12 grudnia 2014r. w Świętokrzyskim Centrum Doskonalenia Nauczycieli w Wólce Milanowskiej /początek szkolenia o godz. 10.00 dnia 10 grudnia/.
Realizatorem Programu jest Ośrodek Promowania Przedsiębiorczości we współpracy z Województwem Świętokrzyskim, a szkolenie pod nazwą „Zarządzania dla liderów” dotyczy zarządzania przedsięwzięciami bazującymi na lokalnych zasobach (pozyskiwanie środków, pisanie projektów, zarządzanie projektami, zarządzanie organizacją). Celem tych szkoleń jest podniesienie lokalnego potencjału liderskiego głównie wśród przedstawicieli wiejskich organizacji i działających partnerstw. Do udziału zapraszamy liderów wiejskich i przedstawicieli organizacji pozarządowych /stowarzyszeń, Kół Gospodyń, LGD, grup nieformalnych/, przedstawicieli samorządów z terenu powiatów objętych projektem /kieleckiego, opatowskiego, ostrowieckiego i sandomierskiego z wyłączeniem miast Kielce i Ostrowiec Świętokrzyski/, którzy nie brali udziału w poprzednich edycjach szkoleń.

Uprzejmie prosimy o potwierdzenie uczestnictwa poprzez odesłanie karty zgłoszeniowej do dnia 1 grudnia br. faxem na numer (0-15) 833 34 60 lub e-mailem na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., lub telefonicznie 0-15 833 34 00.

Uczestnictwo w szkoleniu jest bezpłatne, uczestnicy mają zapewnione noclegi /w zgłoszeniu należy zaznaczyć czy uczestnik korzysta z noclegu/, wyżywienie i materiały szkoleniowe zaś dojeżdżają na własny koszt. Na zakończenie otrzymają zaświadczenia potwierdzające ukończenie szkolenia. W przypadku dodatkowych pytań lub wątpliwości prosimy o kontakt z sekretariatem tel. 15 833 34 00 lub kierownikiem projektu Piotrem Korpyszem tel. 15 833 34 04.

Informację o szkleniu znajdą Państwo również na stronie www.swietokrzyskieswiss.pl

Zaproszenie

Karta zgłoszeniowa

Program szkolenia

Regulamin

 
2
lipca 2020 Imieniny obchodzą:
Jagoda, Urban, Otton
Interaktywny przewodnik Interaktywny przewodnikWirtualna wycieczkaPytania do wójtaDruki do pobraniaTwój dzielnicowyInformator SMSGeo System

Gościmy

Odwiedza nas 301 gości oraz 0 użytkowników.

11.gifamazonki.pngepuap1.pngesw.giflogo_fazka.jpglogo_lgd.jpgos.jpgsisms.jpgwrota-logo-big.jpg

Urząd Gminy Obrazów

27-641 Obrazów, Obrazów 84

Pokaż na mapie

 

Godziny urzędowania

poniedziałek - piatek: 7.30 - 15.30

 

 

Kontakt:

tel. (15) 836 51 62

fax. (15) 836 55 51

sekretariat@obrazow.pl