Przekazanie sprzętu dla OSP

Rozmiar tekstu:

22 lipca 2018r. na placu targowym w Obrazowie odbyła się prezentacja sprzętu strażackiego zakupionego z dofinansowaniem z Funduszu Sprawiedliwości na potrzeby wyposażenia Jednostek OSP z terenu Gminy Obrazów.
Na uroczystości obecni byli: Tomasz Staniek- Doradca Wojewody Świętokrzyskiego Agaty Wojtyszek, Waldemar Maruszczak- Vice-Prezes Zarządu Powiatowego ZOSP w Sandomierzu Krzysztof Tworek Wójt Gminy Obrazów wraz z samorządowcami z terenu naszej gminy. Sprzęt strażacki zakupionego z dofinansowaniem z Funduszu Sprawiedliwości w postaci 6 zestawów PSP R1 oraz 2 Defibrylatorów otrzymały : OSP Obrazów, OSP Świątniki, OSP Dębiany, OSP Węgrce, OS Głazów, OSP Kleczanów.
Prezentacja sprzętu strażackiego połączona była z ćwiczeniami strażackimi zakresu ratownictwa technicznego i udzielania pomocy medycznej, w których udział wzięły Jednostki OSP KSRG z terenu Gminy Obrazów, OSP Krobielice z Gminy Klimontów oraz Jednostka Ratowniczo- Gaśnicza Sandomierz.

Galeria zdjęć >>

 
27
maja 2020 Imieniny obchodzą:
Juliusz, Magdalena, Jan
Interaktywny przewodnik Interaktywny przewodnikWirtualna wycieczkaPytania do wójtaDruki do pobraniaTwój dzielnicowyInformator SMSGeo System

Gościmy

Odwiedza nas 209 gości oraz 0 użytkowników.

11.gifamazonki.pngepuap1.pngesw.giflogo_fazka.jpglogo_lgd.jpgos.jpgsisms.jpgwrota-logo-big.jpg

Urząd Gminy Obrazów

27-641 Obrazów, Obrazów 84

Pokaż na mapie

 

Godziny urzędowania

poniedziałek - piatek: 7.30 - 15.30

 

 

Kontakt:

tel. (15) 836 51 62

fax. (15) 836 55 51

sekretariat@obrazow.pl