PASOWANIE NA PRZEDSZKOLAKA W PRZEDSZKOLU W BILCZY

Rozmiar tekstu:

pasowanie uczniówOd października 2013r. w miejscowości Bilcza funkcjonuje punkt przeszklony utworzony w ramach projektu pt. „KLUB MALUCHA” który jest współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

Czytaj więcej...

Zajęcia w ramach projektu „KLUB MALUCHA”

Rozmiar tekstu:

Dzięki wsparciu Europejskiego Funduszu Społecznego edukacją przedszkolną objęto 16 dzieci z terenu gminy Obrazów, które do tej pory nie korzystały z edukacji przedszkolnej. Punkt przedszkolny funkcjonują codziennie.


 

Czytaj więcej...

"Klub Malucha"

Rozmiar tekstu:

W Gminie Obrazów utworzono nowy punkt przedszkolny w ramach projektu „Klub Malucha”

Od października br. w miejscowości Bilcza funkcjonuje punkt przeszklony utworzony w ramach projektu pt. „KLUB MALUCHA” który jest współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

Projekt jest realizowany przez Stowarzyszenie Przyjaciół Szkoły w Bilczy k Sandomierza w partnerstwie z Gminą Obrazów. Całkowita wartość projektu to 215 779,90 zł w tym wkład własny zapewniony przez gminę w wysokości 21 895,00 zł. Projekt będzie realizowany do 30.09.2014r.

Dzięki wsparciu Europejskiego Funduszu Społecznego edukacją przedszkolną objęto 15 dzieci z terenu gminy Obrazów. Punkt przedszkolny w Bilczy został doposażony w meble, zabawki, powstał nowy plac zabaw (wkład własny gminy) a dzieci biorą udział nie tylko w zajęciach podstawowych ale również dodatkowych z j. angielskiego, rytmiki i logopedii. Dodatkowo raz na kwartał zostanie zorganizowany wyjazd edukacyjny do teatru, muzeum lub innego miejsca atrakcyjnego dla malucha. Punkt przedszkolny utworzony w ramach projektu „KLUB MALUCHA” zapewnia przytulną i przyjazną Dziecku atmosferę; pracę i zabawę w grupach i pod okiem życzliwych i profesjonalnych nauczycieli.

Wszystkie działania realizowane w ramach projektu są współfinansowane przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego

 
15
sierpnia 2020 Imieniny obchodzą:
Maria, Napoleon, Stefan
Interaktywny przewodnik Interaktywny przewodnikWirtualna wycieczkaPytania do wójtaDruki do pobraniaTwój dzielnicowyInformator SMSGeo System

Gościmy

Odwiedza nas 176 gości oraz 0 użytkowników.

11.gifamazonki.pngepuap1.pngesw.giflogo_fazka.jpglogo_lgd.jpgos.jpgsisms.jpgwrota-logo-big.jpg

Urząd Gminy Obrazów

27-641 Obrazów, Obrazów 84

Pokaż na mapie

 

Godziny urzędowania

poniedziałek - piatek: 7.30 - 15.30

 

 

Kontakt:

tel. (15) 836 51 62

fax. (15) 836 55 51

sekretariat@obrazow.pl