PASOWANIE NA PRZEDSZKOLAKA W PRZEDSZKOLU W BILCZY

Rozmiar tekstu:

pasowanie uczniówOd października 2013r. w miejscowości Bilcza funkcjonuje punkt przeszklony utworzony w ramach projektu pt. „KLUB MALUCHA” który jest współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

6 grudnia 2013r. w przedszkolu w Bilczy odbyła się pierwsza ważna uroczystość dla dzieci - pasowanie na przedszkolaka. Uroczystość ta w dużym stopniu stanowi zakończenie procesu adaptacyjnego dzieci do warunków i zasad panujących w przedszkolu. Podczas uroczystości pasowania maluchy swoim zachowaniem potwierdziły, że dobrze się czują w przedszkolu. Zaprezentowały rodzicom piosenki, wiersze i tańce, których nauczyły się do tej pory. W dalszej części dzieci złożyły uroczyste ślubowanie. Po wygłoszeniu przez maluchy przysięgi, dyrektor przedszkola, dokonała pasowania. Każde dziecko otrzymało dyplom oznaczający przynależność do grona przedszkolaków. Dodatkowo, każdy maluch otrzymał skromnym upominek od Świętego Mikołaja. Po części oficjalnej rodzice wraz z dziećmi oraz osoby uczestniczące w uroczystości zaproszeni zostali na poczęstunek.

Wszystkie działania realizowane w ramach projektu są współfinansowane przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.


pasowanie uczniówpasowanie uczniówpasowanie uczniówpasowanie uczniówpasowanie uczniówpasowanie uczniów

 
19
września 2019 Imieniny obchodzą:
Konstancja, January
Interaktywny przewodnik Interaktywny przewodnikWirtualna wycieczkaPytania do wójtaDruki do pobraniaTwój dzielnicowyInformator SMSGeo System

Gościmy

Odwiedza nas 337 gości oraz 0 użytkowników.

11.gifamazonki.pngepuap1.pngesw.giflogo_fazka.jpglogo_lgd.jpgos.jpgsisms.jpgwrota-logo-big.jpg

Urząd Gminy Obrazów

27-641 Obrazów, Obrazów 84

Pokaż na mapie

 

Godziny urzędowania

poniedziałek - piatek: 7.30 - 15.30

 

 

Kontakt:

tel. (15) 836 51 62

fax. (15) 836 55 51

sekretariat@obrazow.pl